Submania forum
Cet 02.10.2014 00:18:08 *
Dobrodošli, Gost. [ Registracija ] [ Slanje lozinke mailom ]
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Bol u ledjima ispod desne lopatice  (Posjeta: 28504 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Josip Ostojić
freediver **
**

Spol: Muški

Like: +0/-0
« : Uto 06.05.2008 13:14:56 »

Ljudi pozdrav, imam ovako jedan problem, bavim se podvodnim ribolovom i neki dan nakon zavrsetka lova, neuspjesnog nakon mutljažine totalne kad sam dosao doma pocelo me boliti ispod desne lopatice tocno...svakim danom je bol lagano sve jaca i jaca i sad kad kihnem ili zakasljem se osjecam koda me netko probada nozem u tom mjestu, prvo sto mi je palo na pamet su pluca jer sam dosta vrimena lagano prehledjen i kontao da to nije stagod rezultiralo, i otisao sam slikat pluca i vadit krv.. pluca cista skroz, sve u redu i krva slika odlicna isto...tako da stvarno neznam..da nisam istegao neki ligament ili misic oblacenjem odijela il nekim pokretom mozda... Brine me sto bol ne prolazi i svaki dan me nekako drugacije boli...zato imam osjecaj da je do nekog misica i da ovisi o tome u kojem sam polozaju spavao... jel imao iko slicnih problema?
Evidentirano

Ultimately, we're all dead men. Sadly, we cannot choose how but, what we can decide is how we meet that end..in order that we are remembered..as men...
edy
freediver **
**

Mjesto ronjenja: Šibenik

« Odgovor #1 : Uto 06.05.2008 13:24:41 »

Ukočia ti se mišić. meni se to dogodilo pa san ka je postalo neizdržljivo dobija u dva dana 2 injekcije voltarena, plus ketonal tab za bolove. Prošlo je za 4-5 dana, šta ne znači da i tebi triba bit tako ozbiljno, al poviri u doktora. Afro
Evidentirano
beni
freediver ***

Mjesto ronjenja: ploce-gradac

« Odgovor #2 : Uto 06.05.2008 13:33:03 »

Ma nista ti nije istegnuo si misic!Meni se slicno dogadjalo,ali na prednjem dijelu grudnoga kosa.Isparanoisalo me do te mjere da sam uradijo sve pretrage. frown2
Evidentirano
boriss
Upravni odbor

Mjesto ronjenja: sjeverni i srednji jadran

Like: +3/-0
« Odgovor #3 : Uto 06.05.2008 13:52:10 »

moze biti sto razloga ali niko pametan ti nece davati on line dijagnozu to budi siguran. moze biti da ti se ukljestio misic ili da si ga isteguo ali u svakom slucaju ganjaj doktora ako bol ne prestaje
Evidentirano

"Ako vi imate srce, ja imam plan!"
Danon
freediver **
**

Mjesto ronjenja: Lošinj i okolica

« Odgovor #4 : Uto 06.05.2008 14:05:35 »

Meni se to nedavno desilo. Uglavnom, što mi se mišić više hladio to je više boljelo. Lezi, ali obavezno drži termofor ili neki topli oblog ispod bolnog mjesta. Nikakve kreme mi nisu pomogle. eventualno nađi nekog fizioterapeuta ili sl. da ti to stručno izmasira
Evidentirano
Kyle
freediver ****

Mjesto ronjenja: Dubrovnik

Like: +2/-2
« Odgovor #5 : Uto 06.05.2008 14:45:41 »

Šta je statičaru, jesi se to prepakirao  lol  ajd ajd proče to samo čim su nalazi OK.
Mene isto malo bode sprijeda lijevo dole u plučima. Lagano prolazi.
Evidentirano
Sapla
freediver ***

Mjesto ronjenja: South-South- South...

« Odgovor #6 : Uto 06.05.2008 21:59:02 »

Lijepo ti pomalo knjižicu, 30 kn i polagano doktoru Afro. Ovdje na forumu ima svega studenata, genijalaca, djece, anal surfera  gay  i sl biggrin5 biggrin5 i poprilično toga znamo, ali vjeruj da smo sa medicinskim savjetima totalno  cryin frown2 mislim da ti je 100 puta bolje da te pregleda kakav učen čovjek...il kakav travar ako ništa drugo lol
Evidentirano

Od Aljaske Do Mexica To Je Ona Druga Slika Pit...I To Je Amerika
st-neno
freediver ****

Mjesto ronjenja: Gornji tok Cetine

Like: +17/-1
« Odgovor #7 : Uto 06.05.2008 23:24:00 »

Lijepo ti pomalo knjižicu, 30 kn i polagano doktoru Afro. Ovdje na forumu ima svega studenata, genijalaca, djece, anal surfera  gay  i sl biggrin5 biggrin5 i poprilično toga znamo, ali vjeruj da smo sa medicinskim savjetima totalno  cryin frown2 mislim da ti je 100 puta bolje da te pregleda kakav učen čovjek...il kakav travar ako ništa drugo lol

lol
 lol
 lol

btw...mene boli na istom mistu već 10tak godina ... nekad manje a nekad više ali uglavnom zimi...

malo tigrove masti i vrući tuš pa popusti...
Evidentirano
ronjac
freediver **
**

« Odgovor #8 : Sri 07.05.2008 07:59:26 »

btw...mene boli na istom mistu već 10tak godina ... nekad manje a nekad više ali uglavnom zimi...

malo tigrove masti i vrući tuš pa popusti...
Mene boli vec 12 god, cuvaj se samo da ti to ne predje u hronicno kao meni! cryin
Znoj i promaja je smrt za to!
Evidentirano

Yamaha brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrm  auto
POMORAC
freediver **
**

Mjesto ronjenja: Znoj

« Odgovor #9 : Sri 07.05.2008 09:17:55 »

iagree iagree iagree
Evidentirano

...
st-neno
freediver ****

Mjesto ronjenja: Gornji tok Cetine

Like: +17/-1
« Odgovor #10 : Cet 08.05.2008 21:23:25 »

Mene boli vec 12 god, cuvaj se samo da ti to ne predje u hronicno kao meni! cryin
Znoj i promaja je smrt za to!

je, imaš prvo...obično ako me propuše na brodu ili se slabo obučem kad sam pothlađen posli ronjenja me stisne...

Evidentirano
m.butko
freediver ***

« Odgovor #11 : Cet 08.05.2008 23:13:39 »

Deap relif bi mogao pomoć,neka ti ga neko dobro utrlja na leđa,po dva tri puta dnevno.
Ako ti ne pomogne za dan,dva odi doktoru seeya
Evidentirano

Lovim mrkače,a sanjam gofove i zubace Smiley
ronjac
freediver **
**

« Odgovor #12 : Pet 09.05.2008 07:44:37 »

Zaboravio sam ti reci, nikako masaza samo pogorsava situaciju! Moze neka analgeticka krema da se lagano utrlja na mjesto koje je oteceno. Meni licno sad pomaze neka konjska mast, probao sam svasta. E da, pazi se uvece da se ne otkrijes, i obavezno pidzama! Ta bol moze vremenom da "mutira", pa se od ukocenog zivca ispod lopatice siri od vrata na dolje (do krsta). Meni zna da seta sa lijeve na desnu stranu. Tj, prvo mi bude ukocena lijeva pa onda poslije desna strana. Da te ne uplasim previse, cuvaj se samo hronicne upale.
Evidentirano

Kyle
freediver ****

« Odgovor #13 : Sub 10.05.2008 10:33:59 »

Zaboravio sam ti reci, nikako masaza samo pogorsava situaciju! Moze neka analgeticka krema da se lagano utrlja na mjesto koje je oteceno. Meni licno sad pomaze neka konjska mast, probao sam svasta. E da, pazi se uvece da se ne otkrijes, i obavezno pidzama! Ta bol moze vremenom da "mutira", pa se od ukocenog zivca ispod lopatice siri od vrata na dolje (do krsta). Meni zna da seta sa lijeve na desnu stranu. Tj, prvo mi bude ukocena lijeva pa onda poslije desna strana. Da te ne uplasim previse, cuvaj se samo hronicne upale.

A moj ronjac pa ti si gotov nema ti spasa  lol  lol  lol
Evidentirano
Komizanin
instruktor **
**

Mjesto ronjenja: Komiza

« Odgovor #14 : Ned 11.05.2008 17:45:43 »

Vi ste hipohondri.  lol lol
Evidentirano

http://www.travian.ba/?uc=bax_8283
Ne ovo nije virus , i ne ovo nije spam(dobro ajde spam je)
ronjac
freediver **
**

« Odgovor #15 : Pon 12.05.2008 09:16:17 »

A moj ronjac pa ti si gotov nema ti spasa  lol  lol  lol
Godine cryin
Evidentirano

Zoks
freediver ****

Mjesto ronjenja: more

Like: +2/-0
« Odgovor #16 : Pon 12.05.2008 09:34:52 »

Vi ste hipohondri.  lol lol
Polako, nadočeš... yesnod
Evidentirano

lipin listove bilim sikaflexom, montiram mulinele plavom izolir trakom, kamere lipim crvenom,  ...
Josip Ostojić
freediver **
**

« Odgovor #17 : Uto 13.05.2008 13:21:39 »

Masaza mi nije nista prominila. Najvjerojatnije se radi o upali zivca bas tako da sam jucer poceo konzumirat Bkompleks 3x2 dnevno...vidit cemo za par dana oce ista pomoc...
Evidentirano

Ultimately, we're all dead men. Sadly, we cannot choose how but, what we can decide is how we meet that end..in order that we are remembered..as men...
Kyle
freediver ****

« Odgovor #18 : Uto 13.05.2008 13:27:44 »

Ali če te sad ufatit apetita od B-kavca, dobičeš i koje kilo  lol
Evidentirano
mspell9
freediver **
**

Like: +1/-0
« Odgovor #19 : Uto 13.05.2008 14:09:12 »

istina. B potiče apetit. heh.  drool5
Evidentirano

..Ja to mogu, ja to hoću !
P.s. Glavni dio rečenice-JA.
Smiley
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Submania forum | Powered by SMF 1.1.4. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!