Submania forum
Sri 18.10.2017 00:06:49 *
Dobrodošli, Gost. [ Registracija ] [ Slanje lozinke mailom ]
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
Novosti:

Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zaustavimo devastaciju Jadrana  (Posjeta: 1245 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tomo 21
instruktor *
*

Mjesto ronjenja: A svukud po malo dok ne nojden koji bančić, brakić..koji kod kamenčić

Spol: Muški

Like: +17/-7
« : Pet 04.11.2016 21:12:14 »

Evo ako se ko sjeca forumasa pod nickom Ubodnik, osnova j ovu grupu koja jako brzo raste i u tu svrhu stavljam link na forum da se ukljucite i da zajedno pokusamo nesto prominit, vec su neke akcije u povojima kao npr clanak u novinama itd da ne duljim, sta nas je vise bit cemo jaci i utjecajni te ce se laske doprit do onih do kojih ovo triba doc  seeya

Ovim putem bi zamolia Blura da mi posalje Ubodnikove podatke koje je koristio u aktivaciji akaunta kao sta su email i lozinka u privatne poruke da prosljedim gospodinu koji bi rado ponovo sudjelova na forumu  cheers2

https://www.facebook.com/groups/176709789455074/?ref=nf_target&fref=nf

Evidentirano

Ubodnik
freediver ****

Mjesto ronjenja: Primošten,Žirje,Šolta

Like: +9/-0
« Odgovor #1 : Pet 04.11.2016 21:30:22 »

Hvala Tomo, iskopa sam sve za ponovni login. Zaboravljene lozinke, zaboravljeni mali, pa lozinka od maila...ali evo ga, opet u sedlu!  cool2
Evidentirano

Nemam twitter ni facebook pa idem okolo sa megafonom i objavljujem sta radim i sta mi se desava preko dana. Za sad imam troje koji me prate, ali mislim da su dvojica policajci.
Tomo 21
instruktor *
*

Mjesto ronjenja: A svukud po malo dok ne nojden koji bančić, brakić..koji kod kamenčić

« Odgovor #2 : Pet 04.11.2016 21:54:16 »

Ja se iskreno nadam i virujen u nekakav pomak i triba imat kuraja pocet nesto ovako ali isplatit ce se  cheers2
Evidentirano

Yam
freediver *
*

Mjesto ronjenja: St

Like: +5/-0
« Odgovor #3 : Sub 05.11.2016 15:09:48 »

Afro Afro Afro Afro Afro Afro Afro Afro
Evidentirano
Ubodnik
freediver ****

« Odgovor #4 : Sub 05.11.2016 15:50:42 »

Bit će, samo nam treba još članova pa krećemo sa medijima, za početak. Radio postaje, internetski portali, tematski forumi, dnevne novine, pa i neke lokalne TV postaje. U Saboru imamo nekoliko ljudi koji će ovo sigurno podržat, a ako Bog da, i pokrenit donošenje imjena zakona o morskom ribarstvu.  Afro
Evidentirano

Nemam twitter ni facebook pa idem okolo sa megafonom i objavljujem sta radim i sta mi se desava preko dana. Za sad imam troje koji me prate, ali mislim da su dvojica policajci.
Tomo 21
instruktor *
*

« Odgovor #5 : Ned 06.11.2016 20:09:14 »

Evo taman da cu pogledat danasnje more pa da vidimo di smo i kolko jos kopat do blaga  biggrin5
Evidentirano

grancipor
instruktor *
*

Mjesto ronjenja: istra

Like: +3/-0
« Odgovor #6 : Ned 06.11.2016 21:47:46 »

Ukidanje lovostaja za ribarenje u vrijeme mrijesta je najveća glupost koju su napravili ali to je hrvatska tako da ništa čudno...
Evidentirano

Tomo 21
instruktor *
*

« Odgovor #7 : Ned 06.11.2016 22:42:10 »

Imali smo prilog danas u emisiji more i prilicno je odjeknulo sve skupa pridruzi se grupi ako vec nisi sta nas je vise jasno i moc raste
« Zadnja izmjena: Pon 07.11.2016 00:19:29 Tomo 21 » Evidentirano

grancipor
instruktor *
*

Mjesto ronjenja: istra

Like: +3/-0
« Odgovor #8 : Ned 06.11.2016 22:43:58 »

Jesam.  Baš ču pogledat emisikiju biggrin5
Evidentirano

Tomo 21
instruktor *
*

« Odgovor #9 : Pon 07.11.2016 00:20:17 »

Ma jebote neznam ni pisat u svako vrime al dobar san mladic  biggrin5 hahaha Angel_anim Afro
Evidentirano

Šototajer
freediver ****

Mjesto ronjenja: hvar-vis-biševo

Like: +35/-0
« Odgovor #10 : Pon 07.11.2016 08:38:21 »

Podržava svaku ovakvu inicijativu!
Doduše, vrlo sam skeptičan u pogledu uspjeha jer živimo u državi u kojoj krivolovci i kriminalci
pišu zakone o ribarstvu. Samo se tako može shvatiti ukidanje lovostaja ribe u vrijeme mrijesta
te ukidanje minimalne dužine za gofa, zubaca... Trenutno je u izradi novi zakon o morskom
ribarstvu i sve me je strah da će to biti samo još gore za stanje u moru. Dovoljno je znati da je
naš vodeći stručnjak, dr. Alen Soldo, škartan iz svih komisija i radnih tijela po ovom pitanju-
pametnome dosta!
Neki stari, većinom pokojni ribari, su mi nekada govorili kako je najbolje ribarske zakone imala
Austrougarska a te je potom prepisala i primjenjivala kraljevina Jugoslavija. Uz to su i kontrole
bile izuzetno stroge a kazne drakonske. Bez glisera i broda, samo na rivi i ribarnici. Žandari i
financi su to radili. Danas ni zakona niti kontrole.
Vratite  žandare sa puškom i bajunetom  koji čuče skriveni u škrapi i paze tko što
radi na moru... Koji obilaze peškariju i gledaju tko što i kada donosi na banke...Ovu  bandu krivolovaca
koji harače morem samo to može otjerati s mora kamo, očigledno, ne pripadaju.
Naravno da mislim na SVE krivolovce i one "sportske" i one velike, profesionalne. Sve je to
ista bagra.
Šoto

Evidentirano

Najgori dan na moru bolji je od najboljega dana na kopnu.
Ubodnik
freediver ****

« Odgovor #11 : Uto 08.11.2016 17:12:41 »

Triba pokušat i triba bit uporan.  Afro
Evidentirano

Dentonator
instruktor *
*

Mjesto ronjenja: Jadran

Like: +22/-13
« Odgovor #12 : Uto 08.11.2016 20:16:21 »

Podržava svaku ovakvu inicijativu!
Doduše, vrlo sam skeptičan u pogledu uspjeha jer živimo u državi u kojoj krivolovci i kriminalci
pišu zakone o ribarstvu. Samo se tako može shvatiti ukidanje lovostaja ribe u vrijeme mrijesta
te ukidanje minimalne dužine za gofa, zubaca... Trenutno je u izradi novi zakon o morskom
ribarstvu i sve me je strah da će to biti samo još gore za stanje u moru. Dovoljno je znati da je
naš vodeći stručnjak, dr. Alen Soldo, škartan iz svih komisija i radnih tijela po ovom pitanju-
pametnome dosta!
Neki stari, većinom pokojni ribari, su mi nekada govorili kako je najbolje ribarske zakone imala
Austrougarska a te je potom prepisala i primjenjivala kraljevina Jugoslavija. Uz to su i kontrole
bile izuzetno stroge a kazne drakonske. Bez glisera i broda, samo na rivi i ribarnici. Žandari i
financi su to radili. Danas ni zakona niti kontrole.
Vratite  žandare sa puškom i bajunetom  koji čuče skriveni u škrapi i paze tko što
radi na moru... Koji obilaze peškariju i gledaju tko što i kada donosi na banke...Ovu  bandu krivolovaca
koji harače morem samo to može otjerati s mora kamo, očigledno, ne pripadaju.
Naravno da mislim na SVE krivolovce i one "sportske" i one velike, profesionalne. Sve je to
ista bagra.
Šoto

nisu naš problem ni lovostaji ni zakoni nego nedostatak kontrole i samim time krivolov
Evidentirano
Tomo 21
instruktor *
*

« Odgovor #13 : Uto 08.11.2016 21:50:17 »

Prvenstveno ovo sta je reka Dentonator, provođenje zakona je katastrofalno lose
Evidentirano

Tomo 21
instruktor *
*

« Odgovor #14 : Uto 06.12.2016 22:32:15 »

Na putu smo da postanemo udruga, slijede konkretni koraci, pozivam vas svih da se ulkljucite u grupu ukoliko posjedujete facebook, oni koji ne posjeduju a zelili bi bit clanovi ovog plementiog cilja, ocuvanja ribljeg fonda u jadranu i suzbijanja krivolova neka se jave ode u komentar ili u privatne poruke pa cemo sve dogovorit
Evidentirano

dimges
freediver *
*

Mjesto ronjenja: Red Sea

Like: +0/-0
« Odgovor #15 : Ned 12.03.2017 08:57:54 »

http://www.glasistre.hr/vijesti/pula_istra/kamo-za-vikend-uvala-periski-nadomak-park-sume-soline-546815

nije mi jasna slika, a i autor u tekstu ne piše, pretpostavljam da su na slici ona podvrsta manjih periski, kako znam one velike žive na dubinama 6+m, izuzetno je bilo negdje na 3m dubine, u jako mirnim i izolovanim uvalama
Ipak buni me što su i ove male periske van, jel se more povuklo, tako velika oseka  ??
U svakom slučaju mislim da one vani brzo uginu ??
Evidentirano
Yam
freediver *
*

Mjesto ronjenja: St

Like: +5/-0
« Odgovor #16 : Ned 12.03.2017 12:29:59 »

Ja mislin da je sve ovo ka kad ti se sjebu windowsi. Moš ti skidat puste programe, pokušavat, pa to traje i nervira...
Ovo sve triba poslat u pizdu materinu i sve ponovo.
Da se ne mučite šta san tija reć-jednostavno je. Svitu triba nova kataklizma!!!
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Submania forum | Powered by SMF 1.1.4. © 2005, Simple Machines LLC. All Rights Reserved. Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!